Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

Novinky v Rebuy Stars

1

V Košiciach už tento víkend otvoríme leto. Pridáte sa?

Teplo, sexy opálené telá, voda, plážové drinky a slnkom zaliate dni. Leto je oficiálne tu a to si zaslúži poriadnu party! O tú sa tento rok postará košické kasíno Rebuy Stars.

1

Získajte extra kredity na hru tipovaním na zápasy EURO 2024

Sviatok všetkých futbalových nadšencov je tu a vy vďaka nemu a najmä vďaka zvolenskému kasínu Rebuy Stars môžete získať extra kredity na hru. Stačí len prísť, tipovať víťazov vybraných zápasov a kredity na hru môžu byť vaše!

1

5 dôvodov, prečo navštíviť Anjelskú noc kasína Rebuy Stars Košice

Už túto sobotu 18.5. sa kasíno Rebuy Stars Košice premení na miesto plné nebeských výhier a vy pri tom rozhodne musíte byť! Čo sme si pripravili pre vás tentoraz?

1

Ulovte si svoje odmeny aj vy! Cowboy Party už túto sobotu

Odmeny za aktívnu hru až do výšky 15.000€, májové vydanie Specialu s 10.000€ garanciou i majstrovské hokejové súboje slovenskej repre! Už túto sobotu sa zvolenské kasíno Rebuy Stars premení na divoký západ, loviť sa však nebudú zločinci, ale extra kredity na hru a podiely z tučnej pokrovej garancie!

1

Apríl – mesiac narodeninových osláv kasín Rebuy Stars

Narodeniny pokru vo Zvolene, ale aj narodeniny trnavského kasína Rebuy Stars. Tento týždeň to bude v kasínach Rebuy Stars poriadne žiť a rozdávať sa budú desiatky tisíc €. A čo všetko vás v piatok a v sobotu čaká?

1

OTVÁRACIE HODINY KASÍN A HERNÍ REBUY STARS POČAS SVIATKOV

Sviatky Veľkej noci sa pomaly, ale isto blížia a spolu s nimi dôjde aj k úprave otváracích hodín našich kasín a herní.

1

Predčasné veľkonočné prekvapenie už dnes v Košiciach

Aj napriek tomu, že do Veľkej noci zostáva ešte pár dní, košické kasíno Rebuy Stars sa rozhodlo odmeniť všetkých už teraz. Dnešná Easter Party sľubuje nielen zábavu a skvelé drinky, ale najmä extra kredity na hru.

1

Noc plná pokušenia - vstúpte do sveta Moulin Rouge aj vy!

Zvolenské kasíno Rebuy Stars nezabúda na svojich verných ani v marci. Na piatkový večer si pre nich okrem pokrového turnaja s 8.000€ garanciou a nového limitovaného bonusu Cesta Draka, pripravilo aj tematickú party v štýle Moulin Rouge.

1

Bonus, ktorý sa bude opakovať opäť až o 4 roky!

Výnimočný deň si zaslúži výnimočný bonus. A presne taký sme si na 29. február pre vás pripravili v zvolenskom kasíne Rebuy Stars!

ZAŽÍTE ATMOSFÉRU NAŠÍCH KASÍN