Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

5 dôvodov, prečo byť súčasťou Halloween Night trnavského kasína Rebuy Stars!

Už túto sobotu 28.10. sa trnavské kasíno Rebuy Stars ponorí do hororovej atmosféry Halloweenskej noci a my vám prinášame 5 dôvodov, prečo by ste si tento jedinečný večer nemali nechať ujsť!

5 dôvodov, prečo byť súčasťou Halloween Night trnavského kasína Rebuy Stars!

Už túto sobotu 28.10. sa trnavské kasíno Rebuy Stars ponorí do hororovej atmosféry Halloweenskej noci a my vám prinášame 5 dôvodov, prečo by ste si tento jedinečný večer nemali nechať ujsť!

1. Bonusy, halloweenske prekvapenia a súťaže

Pravdepodobne najväčším lákadlom celého večera budú atraktívne halloweenske bonusy, prekvapenia a súťaže, ktoré sľubujú rozdať medzi účastníkov Halloween Night minimálne 8.000€! Akcia odštartuje úderom 19:00 hodiny, kedy na recepcií kasína bude prebiehať démonické veštenie. To zaručí prvým 66 návštevníkom okamžité výhry od 5€ do 30€ v celkovej hodnote až 1.065€. Ďalších 1.200€, resp. 3.333€ sľubujú viaceré slotové turnaje a exkluzívna halloweenska tombola, pričom jej víťaz odíde domov bohatší o minimálne 666€. A nezabudnite, že do tomboly sa môžete stále zapojiť aj v týchto chvíľach, stačí len osobne navštíviť trnavské kasíno.

 

IMG_1830

 

Odmeny neobídu ani hráčov živých hier, tým len stačí aktívne hrať a počas celého večera sa budú môcť zúčastniť nielen bonusu Lucky Wheel s odmenami vo výške 550€, ale aj bonusu Mystery Box s výhrami za 680€. Možností na zábavu, ale hlavne na výhru, bude v sobotu v trnavskom kasíne skutočne neúrekom, dôležité je len prísť a o všetko ostatné sa postaráme my!

 

2023_28_10_HALLOWEN_TT_A3_program_(1)2. Unikátna horrorová hallowenska výzdoba

Aký by to bol Halloween, bez halloweenskej výzdoby? Na tej si v kasínach Rebuy Stars dávame vždy záležať a ani tentoraz tomu nebude inak. Hororové prvky, zombies, netopiere, pavúky a démonická hudba budú na vás číhať z každého kúta kasína Rebuy Stars Trnava. To jednoducho musíte zažiť na vlastnej koži!

 

IMG_1566

 

3. Strašidelne dobrý catering a halloweenske drinky

Jedlo a nápoje, kvôli ktorým by ste boli ochotný spáchať samovraždu, či dokonca vraždu! V sobotu bude v Trnave na vaše chuťové poháriky číhať skutočne smrteľná kombinácia špeciálnych drinkov a pekelného cateringu. Obetujete pre tento zážitok nielen svoju dušu, ale aj kus svojho tela?

 

IMG_1583

 

4. Súťaž o najlepšiu halloweensku masku

Kto si v sobotu domov odnesie to najcennejšie? Víťazstvo v súťaži o najlepšiu zamestnaneckú halloweensku masku! Pre hráčov, ktorý sa do hlasovania, bude odmenou cukor (6 x 30€ kredit na hru) a pre víťaza nič iné ako poriadne bičovanie!

 

IMG_1757

 

5. A budú aj kúzla!

Nie zajace z klobúka, ani esá z rukáva, ale kredity na hru z kariet! To si pre vás nachystá v sobotu na Halloween Night kúzelník Talostan. A aj vy sa budete čudovať, ako to všetko dokáže! Kto však uhádne ako to skúsený mág robí a čo sa skrýva za jeho kúzlami, samozrejme neodíde bez odmeny!

 

2021_06_18_RS_BA_CABARET_web_(161_of_162)