Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

Horúca novinka. Štartuje unikátna kampaň Rebuy Stars Games

Hralo sa vždy a všade. Na Slovensku sa hrá v Rebuy Stars. Aj pod týmto sloganom vás bude vítať nová unikátna reklamná kampaň Rebuy Stars Games, v ktorej si zahrali viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu, kultúry a športu.

Horúca novinka. Štartuje unikátna kampaň Rebuy Stars Games

Hralo sa vždy a všade. Na Slovensku sa hrá v Rebuy Stars. Aj pod týmto sloganom vás bude vítať nová unikátna reklamná kampaň Rebuy Stars Games, v ktorej si zahrali viaceré známe tváre slovenského šoubiznisu, kultúry a športu.

Spoločnosť Rebuy Stars pôsobí na slovenskom trhu už niekoľko rokov a po celý ten čas prinášala pre svojich návštevníkov iný, výnimočný typ zábavy. Skraja tohto roka otvorila svoju „vlajkovú loď“, bratislavské kasíno s rozlohou 8000m². A pri tejto príležitosti prichádza aj s unikátnou reklamnou kampaňou.

 

Robíme v hazarde, ale nie sme hazardéri. Hlavná odlišnosť siete Rebuy Stars od našej konkurencie je, že všetky naše prevádzky majú úplne inú atmosféru a prostredie, na ktoré boli doteraz ľudia zvyknutý. Na jednej strane je to kopa drobností, ktoré spríjemňujú strávený čas u nás a na druhej strane sú to aj veľké veci, ktoré inde nie sú. U nás stretnete hviezdu šoubiznisu a zažijete atmosféru koncertu alebo sa ocitnete uprostred športovej haly na gala večeri bojových umení. Robíme všetko pre to, aby sa k nám človek mal vždy dôvod vrátiť. A inak tomu nebolo ani pri našej novej kampani Rebuy Stars Games.“ otvára myšlienku novej kampane CEO Rebuy Stars Slovensko Ing. Vadim Zmarko.

 

Vadim_Zmarko

 

„Naším cieľom je poskytnúť ľuďom komplexnú zábavu a široké možnosti ako stráviť svoj voľný čas. Vždy napredujeme a prinášame stále niečo nové. Hazardné hry sú súčasťou zábavy, ktorá tu bola s nami od nepamäti. A chceme, aby to ľudia tak aj vnímali.“ dopĺňa Zmarko.

 

„Kampaň, ktorú dneškom (pozn. 29.8.2020) spúšťame naplno, bola aj pre nás pomerne veľkou výzvou. Okrem hlavného reklamného spotu predstavíme aj skvelé nové vizuály, za ktorými stojí Anton Faraonov. Celkovo ide o veľký a náročný projekt, na ktorom pracoval tím šikovných ľudí, a ktorý bude značku Rebuy Stars prezentovať na najbližšie obdobie.“ pokračuje v myšlienke novej reklamnej kampane marketingový manager Rebuy Stars Peter Kürty.

 

„Chceli sme ľudom ukázať, že hry a zdravý hazard v rozumnej miere tu s nami vždy bol, je a aj bude. A to sa nám myslím aj perfektne podarilo. Pozorný divák nájde v spote ukryté aj malé „easter eggs“. Sú tam odkazy nielen na korunováciu Márie Terézie, ale aj na "večného" prezidenta Kuby, či dokonca na nešťastnú plavbu Titanicu.“ prezrádza Kurty.

 

IMG_7949

 

Jedným z hlavných tvorcov kampane je aj režisér spotu Anton Faraonov. „Kampaň Rebuy Stars Games bude unikátna nielen myšlienkou, ale aj svojim odkazom. Snažili sme sa spojiť historické odkazy rôznych období a ukázať prostredníctvom rôznych príbehov, že ľudia sú od prírody hravý a to bez rozdielu svojho sociálneho zaradenia, či svojej aktuálnej zemepisnej polohy.“

 

„Pri voľbe jednotlivých scén sme volili výrazne charakteristické obdobia ako napríklad Kubu, ktorú sme zobrazili v teplých farbách, studený socializmus, prísne Anglicko a krásne barokové Rakúsko. Samotné natáčanie spotu bolo veľmi intenzívne, v priebehu dňa sme neraz pracovali na niekoľkých rôznych lokáciách, popritom sme však ešte museli stíhať aj fotenie vizuálov v štúdiu. Kompletná výroba spotu trvala niekoľko mesiacov a bola skutočne náročná. Aj z tohto dôvodu som si k výrobe prizval skúsený tím ľudí, vďaka ktorým môžete vidieť doslova úžasný výsledok. Zásluhu na tom, má dozaista aj kameraman Július Karaffa, bez ktorého by sme tento výsledok určite nedosiahli. Na záver by som sa chcel, okrem iných, poďakovať aj p. Zmarkovi a spoločnosti Rebuy Stars, že aj vďaka nim, sme ako tím, mohli byť súčasťou takéhoto unikátneho projektu a už teraz sa teším na ďalšie výzvy a projekty, ktoré nás spoločne čakajú.“ uzatvára Faraonov.

 

Spot_RS_GAMES_BA-6532

 

V klipe Rebuy Stars Games uvidíte viaceré známe tváre, napríklad hlavného protagonistu stand-up comedy show Temné Kecy Iva 'Ladiža' Ladižinského, primáša Cigánskych Diablov Štefana Banyáka, sólistov baletu Štátneho divadla Košice, ako aj športovcov a majstrov tvrdých pästí Tomáša Možného a Gábora Borároša.

 

Dosť však bolo slov. Pozrite si nový klip z reklamnej kampane Rebuy Stars Games.

 

 

Vizitka kampane Rebuy Stars Games:

Réžia: Anton Faraonov
Scenár a dramaturgia: Anton Faraonov, Peter Kürty
Kamera: Július Karaffa
Hudba: Patrik Pačes
Asistent réžie: Peter Jurík
Kostýmy: Františka Vargová
Asistent kameramana: Andrej Migra, Tomáš Koníček
Fotograf hlavných vizuálov: Anton Faraonov
Strih a obrazová postprodukcia: Július Karaffa
Zvuk a zvuková postprodukcia: Patrik Pačes

Backstage fotograf: Eugen Bernáth, Peter Jurík
Backstage video: Viktor Herrgott – AUVID Production, Pavol Tropp – MUVI Production

Na projekte spolupracovali: Juraj Sasák – XLpixel media,

Špeciálne poďakovanie:

Lobby Bar Aupark Košice, Cognac Club Embassy, Cuba Libre Košice, kaštieľ Budimír, MAM trans, Ivo Ladižinský, Gábor Boráros, Tomáš Možný, Štefan Banyák, Ing. Vadim Zmarko, Alexander Skopintsev, Silvia Borsetti, Tetiana Lubska, Nina Ravasová, Kostiantyn Brandler, Sergii Iegorov, Igor Pashko, Peter Rolík, Mariano Covone, Terézia Fortunová, Dalibor Fabián, Veronika Vaňková, Marek Šarišský, Oleksandr Khablo, Michal Kopčov, Monika Karnišová, Patrícia Ľelová, Peter Kürty, Peter Jurík, Dominika Hoangová, Jozef Kerekes, Dominika Slamenková, Daniela Toklu