Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

Viac ako 10 bonusov a akcií čaká počas augusta na návštevníkov kasín Rebuy Stars

Kasína Rebuy Stars nespomaľujú ani v druhej polovici leta. Na svoje si prídu nielen fanúšikovia živej hry, či slotov, ale aj pokrový hráči.

Viac ako 10 bonusov a akcií čaká počas augusta na návštevníkov kasín Rebuy Stars

Kasína Rebuy Stars nespomaľujú ani v druhej polovici leta. Na svoje si prídu nielen fanúšikovia živej hry, či slotov, ale aj pokrový hráči.

Kasíno Rebuy Stars Trnava

 

V trnavskom kasíne sa počas celého mesiaca bude rozdávať extra kredit zdarma! Každý utorok a piatok v čase od 20:00 do 23:00 budú mať všetci šancu získať za 10€ až 30€ kredit na hru a to prostredníctvom bonusu 10+10+10. A to nie je ani z ďaleka všetko. Ceny celkovo za 4.000€ prinesie tradičná Rebuy Stars tombola. Žrebovať sa bude až 2x v mesiaci – 20. a 27. augusta pričom tombolové lístky bude možné zbierať za každú unikátnu návštevu kasína už od 14.8.

 

2022_08_20_TOMBOLA_RS_TT_1200x628px

 

V závere augusta zavíta do trnavského kasína aj Lucky Double Day – večer počas ktorého bude môcť každý návštevník získať až 2x za večer 20€ extra kredit na hru zdarma.

Okrem noviniek budú pre hráčov aktívne aj tradičné bonusy – UTH bonus s možnosťou vyhrať každý týždeň až 2.000€ a letná edícia Golden Cards Bonusu.

 

Kasíno Rebuy Stars Zvolen

 

Okamžité výhry ponúknu v auguste v kasíne Rebuy Stars Zvolen stieracie žreby na slotoch i na živej hre. Pre sloty sľubuje bonus Mystery Treasure výhry až za 2.000€, na živých hrách pre zmenu bonus Hot Stars ponúka hráčom šancu na dvojnásobok či trojnásobok výhry, alebo extra kredit k zámene. Jedinou podmienkou pre získanie oboch bonusov, je aktívna hra.

 

Mystery_Treasure_Hot_Stars_AUGUST

 

Z tradičných bonusov je pripravený bonus Golden Cards, či Blackjack a Roulette Happy Hour, ktorý je v platnosti každý deň.

Na svoje si však počas ôsmeho mesiaca prídu bezpochyby aj pokrový hráči. Highlightom mesiaca bude už klasický turnaj s 5.000€ garanciou, tentoraz vo formáte bounty, kde sa okrem prize money budú rozdeľovať aj bounty odmeny.   


Kasíno Rebuy Stars Košice

 

Aj metropola východu rozdá svojim návštevníkom stovky € prostredníctvom bonusov. Každú stredu a sobotu vám kasíno zadarmo zdvojnásobí 20€ kredit. Stačí si len vybrať so širokej ponuky slotov, kde svoj extra kredit premeníte na výhru.

 

2022_07_01_20plus20_1200x628px