Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

O spoločnosti

Spoločnosť Rebuy Stars je mladá, ale na poli herného priemyslu už etablovaná
spoločnosť a so svojou sieťou herní a kasín je spojená s ďalšími
značkami v danom segmente.

Hazardné hry sprevádzajú ľudstvo už od jeho počiatku. Archeologické nálezy z doby pred 40 000 rokmi dokazujú, že už jaskynní ľudia hrali istou formou kocky, ktoré si vyrobili zo zvieracích kostí. Kocky boli vďaka svojej jednoduchosti vždy obľúbeným krátením času ľudí všetkých spoločenských vrstiev a možno i preto je slovo hazard odvodené z arabského slova asár – kocka. Medzi veľmi staré hry patrili taktiež kartové hry. Cez Taliansko a Španielsko ich do Európy priniesli pravdepodobne Saracéni pod názvom naibbe. Na populárnosť kartových hier ukazujú napr. zachované písomné zdroje z roku 1376 z talianskej Florencie.

Prudký technický vývoj za posledných niekoľko desiatok rokov sa nevyhol ani oblasti herného priemyslu, čo spôsobilo veľkú rozmanitosť hier, hracích zariadení a ich pobočiek.

Pobočky na vysokej úrovni

Spoločnosť Rebuy Stars má všetky svoje pobočky na vysokej úrovni, ktorá odpovedá ich filozofii- chceme dokázať že aj hazardná hra môže byť spoločenskou udalosťou a zábavou (napr. pokrové turnaje).

Naše herné miesta sú vzdušné, čisté, luxusné, so skvelým vybavením a prístupom personálu. Nie sme a ani nechceme byť herňou krčmového typu, preto sa u nás budete vždy cítiť veľmi bezpečne.

 

Vybudovanú úroveň a prestíž budeme nielen udržiavať , ale aj naďalej zvyšovať. Vďaka všetkým týmto aspektom nás reprezentujú aj známe osobnosti umeleckého života, ktoré sa radi zučastňujú napr. slávnostných otvorení nových pobočiek alebo pokrových turnajov.