Stiahnite si našu mobilnú aplikáciu

Poker v novom šate. Ako vyzerajú zmeny turnajov po vynútenej úprave?

Človek alebo v tomto prípade Rebuy Stars mieni, Covid mení. Aj tak by sa dali v skratke opísať vynútené nové termíny turnajov a udalostí v casine Rebuy Stars Bratislava. Keďže opatrenia vydané príslušnými orgánmi nedovolili zorganizovať blížiace sa turnaje v pôvodných termínoch, naši manažéri im našli nové termíny. Aké?

Poker v novom šate. Ako vyzerajú zmeny turnajov po vynútenej úprave?

Človek alebo v tomto prípade Rebuy Stars mieni, Covid mení. Aj tak by sa dali v skratke opísať vynútené nové termíny turnajov a udalostí v casine Rebuy Stars Bratislava. Keďže opatrenia vydané príslušnými orgánmi nedovolili zorganizovať blížiace sa turnaje v pôvodných termínoch, naši manažéri im našli nové termíny. Aké?

Od 6.9. vstúpilo do platnosti nové nariadenie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Bratislave, ktoré okrem iného zakazuje usporadúvať hromadné podujatia, športovej, kultúrnej, spoločenskej či inej povahy v interiéroch v jednom okamihu v počte nad 250 osôb. Rovnako tak nariadenie zakazuje usporadúvať verejné podujatia v čase od 23:00 hod. do 06:00 hod. Kompletné znenie nového nariadenia si môžete prečítať na tomto odkaze.

 

Podstatná informácia číslo jedna je, že tie najväčšie zážitky zo sveta pokru, ktoré vám prináša Rebuy Stars, si budete môcť vychutnávať aj naďalej, samozrejme pod . Všetko odštartuje už dnes satelitom na turnaj RS Series Bratislava. Dvadsaťeurový buy-in môžete pretaviť na vstupenku v hodnote 99€. Štartujeme o 18:00, dvadsať hráčov si zaistí vstupenku na turnaj, ktorý sa začne o deň na to.

 

Utorok, 8. september, prináša DAY 1A z turnaja Rebuy Stars Series Bratislava 50.000€ GTD. Turnaj sa začne o 17:00, hrať sa budú 20-minútové levely. Kto sa udrží v hre po koniec 16-teho levelu postupuje do Final day. Takto nastavená štruktúra je v prvé flighty nastavená aj v stredu, štvrtok a v piatok.

 

V sobotu od 11:00 štartuje Turbo, o 15:00 je na programe Final Day na konci ktorého spoznáme víťaza a majiteľa cca 10.000€! Z turnaja RS Series bude pripravený aj LIVE STREAM.

 

2020_09_09-12_RS_SERIES_Bratislava_1200x628px_1

 

Nasledujúci týždeň sa môžete tešiť na poker v stredu 16. septembra, kedy je na programe turnaj Wednesday Turbo. Buy-in 40€, 12-minútové levely, štart o 17:00, hráčsky CAP nastavený na číslo 100. To je pozvánka na turnaj s garanciou 4.000€.

 

Koniec týždňa zas bude patriť turnaju Rebuy Stars Special Bratislava 20.000€. V sobotu 18. septembra je na programe DAY 1A, v nedeľu od 14:00 turnaj vyvrcholí svojím Final Day.

 

Pokrom nabitá akcia na hráčov čaká aj v posledný septembrový týždeň, kedy je na programe Rebuy Stars High Roller. V piatok 25.9. sa začne DAY 1, kde na vás za buy-in 250€ čaká 100 000 chipov. Štartujeme o 17:00, hrať sa bude 10 levelov, každý o dĺžke 30 minút. Nasledujúci deň, teda v sobotu, je na programe FINAL DAY. Začiatok o 14:00, hrať sa bude pokiaľ nespoznáme víťaza.

 

2020_08_TIPY_TURNAJOV_high_roller_1920x1080px

 

Vyznávači Cash Games si prídu na svoje každý deň. Na cashové stoly, rovnako ako na živú hru či sloty sa nariadenia nevzťahujú, a tak si na nich môžete prísť vychutnať pravú atmosféru casino Rebuy Stars Bratislava kedykoľvek.

 

Vzhľadom na stále pretrvávajúce riziko šírenia nákazy ochorením COVID-19 v záujme ochrany zdravia našich zákazníkov vo všetkých našich prevádzkach aj naďalej dodržujeme výrazne zvýšené hygienické štandardy, ktoré okrem iného zahŕňajú aj pravidelné dezinfikovanie priestoru i dotykových plôch. Rovnako tak naďalej zodpovedne rešpektujeme povinné nariadenia a odporúčania Úradu verejného zdravotníctva a to:

  • vstup a pobyt v prevádzke (vo vonkajších aj vnútorných priestoroch) je pre všetkých návštevníkov umožnený len s prekrytými hornými dýchacími cestami (rúško, šál, šatka); táto povinnosť sa nevzťahuje na čas potrebný na konzumáciu nápojov a pokrmov v prevádzkach verejného stravovania,
  • pri vchode do prevádzky je každý návštevník povinný si aplikovať dezinfekciu na ruky alebo požiadať personál o jednorazové rukavice
  • každý návštevník je povinný zachovávať odstupy od iných osôb minimálne 2 m
  • počet zákazníkov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden zákazník na 10 m2 prevádzky

Okrem vyššie uvedených nariadení dodržiavame aj nasledujúce prísne hygienické normy:

  • vykonávať časté vetranie priestorov prevádzky a pravidelne vykonávať dezinfekciu dotykových plôch, kľučiek, používaných prístrojov, nástrojov, pomôcok a v neposlednom rade aj výherných zariadení a hracích prístrojov s dezinfekčnými prostriedkami s antivirucídnym účinkom
  • vykonávať dezinfekciu hracieho miesta a dotykových plôch po každom zákazníkovi
  • pre ochranu svojho zdravia i zdravia našich zákazníkov bude náš personál pri obsluhe vybavený ochrannými prostriedkami ako tvárové rúško, či jednorazové rukavice
  • všetky prístroje vytvárajúce aerosól (napr. sušiče rúk) budú znefunkčnené z dôvodu zabránenia šírenia prípadnej nákazy

 

2020_05_TABULKY_Upozornenia_upravene_A4-page-001